ناب ترین ها
پکیج کنترل موبایل و تبلت از راه دور

پکیج کنترل موبایل و تبلت از راه دور

این پکیج یک بسته نرم افزاری موبایل با نصب بسیار آسان است که با نصب آن روی تلفن همراه فرزندانتان به شما این امکان را می دهد تا از راه دور تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

جزییات بیشتر

طوفان نمک در اطراف دریاچه ارومیه - آپارات

30 ا کتبر 2017 ... کلاکت سرعت وزش باد در تبریز به ۵۰ کیلومتر برساعت رسید و در بسیاری از شهرستان های استان شاهد وزش باد شدیدی هستیم که در اطراف دریاچه ارومیه وضعیت بحرانی.

تماشا | طوفان نمک در دریاچه خشک شده ارومیه | اخبار تماشایی

27 دسامبر 2017 ... همزمان با وزش تندباد شدید در آذربایجان شرقی، طوفان نمک در ساحل خشک شده‌ شرقی دریاچه ارومیه به وجود آمده است.

وقوع طوفان نمک در دریاچه ارومیه - آپارات

16 مه 2017 ... ندای ارومیه وقوع طوفان نمک در دریاچه ارومیه طوفان نمک , دریاچه ارومیه , ندای ارومیه , ندای ارومیه.
17 ا کتبر 2017 ... تندباد اردبیل را درنوردید 00:31 · تندباد اردبیل را درنوردید · طوفان و سیل در فیلیپین 00:31. طوفان و سیل در فیلیپین · خسارت طوفان و تگرگ در اروپا 00:16 · خسارت طوفان و تگرگ در اروپا · طوفان نمک در دریاچه خشک شده ارومیه 01:06. طوفان نمک در دریاچه خشک شده ارومیه · طوفان مکس - سواحل مکزیک 01:09 · طوفان مکس ...

طوفان نمک سواحل دریاچه ارومیه را درنوردید +عکس - انتخاب

31 ا کتبر 2017 ... طوفان نمک سواحل دریاچه ارومیه را درنوردید +عکس · پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : درپی ادامه خشکسالی دریاچه ارومیه و وزش تندباد در چند روز گذشته، طوفان نمک سواحل این دریاچه را درنوردید. طوفان نمک سواحل دریاچه ارومیه را درنوردید +عکس. وک - موبایل. خبرهای مرتبط ...

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com