ناب ترین ها

8 ژانويه 2018 ... به گزارش CoinTelegraph ارز TON یا شبکه باز تلگرام از یک کیف پول سبک بهره مند خواهد بود، در نتیجه کاربران برای انجام تراکنش های روزمره خود نیازی به دانلود سایر کیف پول های بلاکچینی سنگین و پرزحمت نخواهند داشت. تلگرام که بیش از ۱۸۰ میلیون کاربر فعال داشته و میلیاردها دلار ارزش دارد، برای پلتفرم ...
2 دسامبر 2017 ... برای سرمایه‌گذاری و استفاده از اتریوم اول باید کیف پول داشته باشید و بعد از یک صرافی آنلاین اقدام به تهیه اتریوم کنید. اتریوم بعد از بیت کوین دومین ارز دیجیتال است. تفاوت‌ اتریوم با بیت کوین از نظر ساختار اجرایی و هدف گذاری است. اما استفاده از اتریوم کاملا مشابه بیت کوین است. با ما همراه باشید.
22 دسامبر 2017 ... بنابر گزارش‌های موجود، نام پول رمزنگاری شده‌ی تلگرام، گرام (Gram) خواهد بود و پلتفرم توسعه‌یافته امکان استفاده از آن را حتی در سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان فراهم خواهد کرد. همچنین یک کیف پول ... بیشتر بخوانید: ۶۰ ثانیه: از تحریم خرید ارز دیجیتال تلگرام برای ایرانیان تا تولید سه خودرو نیسان توسط سایپا.
در این حالت، ارزش یورو بستگی به تعهد دولت برای خرید هر “است‌کوین” به قیمت یک یورو خواهد بود که در این صورت این نخستین بار است که ارزی دیجیتال دارای تضمین دولتی و قابلیت تبدیل به ارزهای ... به گفته ژن بینهام- متخصص ارزهای دیجیتال- مدل پیشنهادی سوم راهی جدید برای ایجاد یک ارز است اما به تنهایی یک ارز محسوب نخواهد شد.
29 دسامبر 2017 ... بیت کوین طلای دیجیتال' width='700' height='325' />. ارزش بازار برای انتهای سال ۲۰۱۸، ۵ تریلیون دلار پیش بینی می‌شود و تحقق این هدف فقط با ورود سرمایه کلان از سوی موسسات بزرگ مالی امکان پذیر است. قراردادهای معاملات آتی بیت کوین در ورود سرمایه بسیار تاثیر گذار خواهد بود و از طرفی به ثبات قیمت کمک ...

خرید ارز دیجیتالی تلگرام برای ایرانی‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود | گجت نیوز

2 روز پیش ... خرید ارز دیجیتالی تلگرام موسوم به گرم (Gram) برای ایرانی‌ها و مردم چند کشور دیگر از جمله کریمه، کوبا، کره شمالی و سوریه ممنوع اعلام شد. به این ترتیب، تلگرام هم به جمع تحریم‌کنندگان ایران پیوست.
23 فوریه 2018 ... ارائه ارز دیجیتالی تلگرام قدم بعدی پاول دورف است. با استفاده از فناوری بلاک چین نه تنها بستر ارائه پول الکترونیکی تلگرام فراهم می‌شود، بلکه از نظر تکنیکی، امکان فیلتر کردن آن تقریبا از بین خواهد رفت. در این مطلب نقدی بر ارز دیجیتالی تلگرام و پیش فروش اخیر آن خواهیم داشت.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com