ناب ترین ها

ستارخان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

وی در مقابل قشون عظیم محمدعلی‌شاه پس از به توپ بستن مجلس شورای ملی و تعطیلی آن که برای طرد و دستگیر کردن مشروطه‌خواهان تبریز به آذربایجان گسیل شده بود، ایستادگی کرد و بنای مقاومت گذارد. ستارخان مردم را بر ... همین سرکشی‌ها سبب شد تا سرانجام و در پی اعتراض به حاکم وقت دستگیر و محکوم به اعدام شود. گفته شد اسماعیل به ...
2 ژانويه 2018 ... پرونده جنجالی پزشک تبریزی که متهم است با تهیه غذای مسموم همسر و مادربزرگش را به قتل رسانده با رفع نواقص به دادگاه کیفری فرستاده شد و این مرد به‌زودی محاکمه می‌شود. این در حالی است که خانواده همسرش، خواهان قصاص وی هستند. به گزارش صدای ایران به نقل از رکنا، پزشک تبریزی پیش از اینکه به‌خاطر ماجرای قتل ...
11 سپتامبر 2017 ... رکنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی با تشریح آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی که به اتهام قتل اعضای خانواده‌اش دربازداشت به سرمی برد گفت: در ارتباط با این پرونده، استعلامی صورت گرفته بود که پاسخ اش دریافت شد و برای رسیدگی به پرونده تعیین وقت شد.
27 سپتامبر 2017 ... رکنا: علیرضا صلحی، پزشک معروف تبریزی که به اتهام قتل دو عضو خانواده‌اش با غذای مسموم در بازداشت به سر می‌برد، در دادگاه کیفری یک استان آذربایجان شرقی محاکمه شد.
26 آگوست 2017 ... علیرضا صلحی نام پزشک معروف تبریزی است که سال گذشته به اتهام قتل همسر و مادر بزرگ خود بازداشت شد. او متهم است با مسموم ... جزئیات جدید ماجرای پزشک تبریزی را در ادامه بخوانید.. ... پزشک تبریز که متهم است همسر و مادر بزرگش را با خوراندن غذای مسموم به کام مرگ فرستاده است با حکم دادگاه محکوم به قصاص شد.
پزشک تبریزی مشهور به اعدام محکوم شد (عکس و جزئیات) ... برخی میگفتند فردی به مطب دکتر علیرضا صلحی مراجعه و غذای نذری مسموم برده و برخی به گزارش ایران ناز میگفتند خود این پزشک غذای آلوده تهیه کرده و به خانواده اش داده ... خلیل الهی از صدور نظریه پزشکی قانونی در رابطه با فوت دو عضو خانواده پزشک تبریزی صادر شد، خبر داد.

پزشک تبریزی مشهور به اعدام محکوم شد (عکس و جزئیات) - ایران ناز

پزشک تبریزی مشهور به اعدام محکوم شد عکس و جزئیات به گزارش ایران ناز علیرضا ص دکتر تبریزی مشهوری که در ایام محرم سال گذشته با غذای نذری مسموم خانواده اش را دچار مسمومیت کرده و سبب مرگ همسرش المیرا و مادربزرگش شده بود به اعدام محکوم شد بر اساس نظریه پزشکی قانونی علت فوت دو نفر از اعضای خان.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com