ناب ترین ها

من در فیسبوک یک گروه ساخته ام و حالا میخواهم حذفش کنم برای این کار چه مراحلی را باید انجام بدهم؟ خواهشا قبل از اینکه سوالم را حذف کنید پاسخ ... طبق توضیحات خود فیسبوک - گروه هایی که فاقد عضو هستند حذف می شوند - بنابراین: 1 - در بالای صفحه ی گروه، تب about را انتخاب کنید. 2 - اعضای گروه را حذف کنید.

فیسبوک صفحه یک گروه اسلام‌ستیز انگلیسی را بست

فیسبوک صفحه یک گروه اسلام‌ستیز انگلیسی را بست. ... به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره، فیسبوک اعلام کرده صفحه گروه نژادپرست Britain First را به خاطر حمله و نفرت‌پراکنی علیه اقلیت‌ها به ویژه مسلمانان تعطیل کرده است. ... ​مجددی: بسته پیشنهادی صلح حکومت به طالبان، به معنای تسلیم کردن حکومت به آنان است.
28 فوریه 2018 ... فیس بوک اعلام کرد: صفحه کاربری ' ویراتو' راهب افراطی بودایی میانمار را که به دلیل پست های تبلیغ نفرت علیه مسلمانان روهینگیایی'بن لادن بودایی' نامیده ... 'سو وین' یکی از فعالان تعامل بین مذهبی درمیانمار بسته شدن صحفه ویراتو در این شبکه اجتماعی را پیامی آشکار در این زمینه دانست که دیگر پراکندن اظهارات ...

پس از فیس بوک، گوگل نیز تبلیغات بیت کویین را ممنوع کرد - قطره

15 مارس 2018 ... گوگل امروز اعلام کرد از این پس آگهی های بازرگانی که به هر نحو به ارزهای دیجیتال مرتبط باشند را از طریق شبکه تبÙ.
1 روز پیش ... استیو بنن، استراتژیست ارشد سابق کاخ سفید می‌گوید اطلاعات مربوط به کاربران که در اختیار فیسبوک است در همه جای دنیا به‌فروش می‌رسد.

Bahram Moshiri - Home | Facebook

قسامه زمانی انجام می‌شود که دلایل برای اثبات وقوع جرم کافی نباشد ولی ظن به راست بودن آن وجود داشته باشد. ... آیا ما 'اسلام ستیز' هستیم ؟ ..... آقای حسین گلابچی ، هموطن ایرانی-امریکایی ساکن ایالت جورجیا پس از شکار چندین صد گوزن و قوچ و حیوانات دیگر در طی سالهای پیش، بتازگی موفق به شکار یک پلنگ شده اند ٠ گرچه این نوع ...

کسروی؛ 'حلاج تاریخ' - BBC Persian - BBC.com

12 مارس 2012 ... احمد کسروی کشته‌ روحانیت است. فقیهان نام‌داری در نجف و مشهد و قم آرزو و طرح قتل او را در ذهن پروردند. سرانجام سیدمجتبی میرلوحی، معروف به نواب صفوی، جوان آتشین مزاج را برانگیختند تا او را بکشد. قتل کسروی، قتل جریان نقد تاریخی مذهب و روحانیت در آن دوره است.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com