ناب ترین ها

ساختنی - آموزش ساخت ، بررسی محصولات و فروشگاه آنلاین !

ساختنی فروشگاه آنلاین مواد ، ابزار و محصولات تکنولوژی و همچنین وبسایتی برای آموزش ساخت پروژه های مختلف الکترونیکی،کارگاهی،هنری،کاردستی،گردشگری و ... است.
19 نوامبر 2015 ... آرشیو هزاران فیلم وسریال ایرانی و خارجی. آپارات کودک. آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان. آپارات در موبایل Windows, Android, iOS. مسئولیت محتوای ویدئوها و هرگونه پاسخگویی به ادعاهای مطروحه توسط اشخاص حقیقی و حقوقی با منتشر کننده است و آپارات هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

با آجرهای سیمانی کوره آهنگری خانگی بسازید | ساختنی

21 مارس 2018 ... در این ساختنی آموزش ساخت کوره آهنگری با آجرهای سیمانی را یاد می گیرید. ساخت کوره آهنگری با این روش بسیار ساده است و نیاز به مهارت خاصی ندارد. ضمن اینکه می توانید کوره را در هر ابعادی بسازید.

درخواست از طریق وبلاگ مردان ذوب آهن

در ابتدا ذوب آهن در کوره‌های ابتدائی که از سنگ یا آجر ساخته می‌شد و از هوای دم برای جریان هوا استفاده می‌شد، انجام می‌گرفت و ارتفاع کوره نیز ، حداکثر به 10 متر می‌رسید. ..... قرار نبوده این ‌همه در محاصره سیمان و آهن، طبقه روی طبقه برویم بالا، قرار نبوده این تعداد میز و صندلی‌ِ کارمندی روی زمین وجود داشته باشد، بی شک این همه کامپیوتر.

ساختنی - Home | Facebook

Yesterday at 12:59am ·. با آجرهای سیمانی کوره آهنگری خانگی بسازید | ساختنی. در این ساختنی آموزش ساخت کوره آهنگری با آجرهای سیمانی را یاد می گیرید. ساخت کوره آهنگری با این روش بسیار ساده است و نیاز به مهارت خاصی ندارد. ضمن اینکه می توانید کوره ر... saakhtani.ir. LikeCommentShare. Yashar Ramezani likes this.
16 دسامبر 2015 ... آقا این یارو اسمش چیه که تو یتیوب بزنم بیاد. chobin. اسمشو گیر بیارم حتما میزارم . فیلتر شکنم مدتش تموم شده. عدم نمایش تبلیغات. 4:50. آموزش مفهومی تمام دروس شامل فیلم جزوه تمرین و آزمون. کمان آکادمی. 6,876 بازدید. -. 2 هفته پیش. 4:55. ساخت یک کوره کوچیک برای کارهای خانگی. chobin. 12,328 بازدید. -.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com