ناب ترین ها

آوریل ۲۰۰۹ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پنتاگون همچنین در نظر دارد تا خرید جنگنده‌های اف-۲۲ رپتور را متوقف کند. همچنین وزارت ... ایالات متحده آمریکا شش شرکت ایرانی و یک شهروند چینی را به اتهام همکاری با برنامه‌های موشکی و هسته‌ای ایران مورد تحریم قرار داده است. .... شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتفاق آرا آزمایش موشکی کره شمالی به تاریخ ۵ آپریل ۲۰۰۹ میلادی را محکوم کرد.

محکومیت یک ایرانی در آمریکا به جرم خرید موشک - سایت خبری تحلیلی ...

15 مارس 2018 ... دادگاهی در آمریکا فردی ایرانی-آمریکایی به نام «رضا اولنگیان» را که پیشتر به «تلاش برای خرید موشک‌های زمین به هوا و قطعات هواپیما برای ایران» متهم شده بود، به ۲۵ سال زندان محکوم کرد.
15 مارس 2018 ... رضا اولنگیان، شهروند آمریکایی ایرانی‌تبار، در آمریکا به ۲۵ سال حبس محکوم شده است. به گفته دادستان‌ها او وارد معامله‌ای بر سر ۱۰ موشک و ده‌ها قطعه هواپیما شده و همچنین از قصد خود برای خرید تا ۲۰۰ موشک خبر داده بود.

محکومیت مردی در آمریکا به جرم کمک به ایران در خرید موشک - Sputnik Iran

15 مارس 2018 ... دادگاهی در آمریکا یک شهروند دو تابعیتی ایرانیآمریکایی را به جرم نقض تحریمهای آمریکا از طریق تلاش برای خرید موشکهای زمین به هوا و قطعات هواپیما برای دولت ایران، به ۲۵ سال حبس محکوم کرد.

محکومیت یک ایرانی در آمریکا به جرم تلاش برای ارسال موشک به ایران

15 مارس 2018 ... یک دادگاه فدرال در منهتن نیویورک یک مرد ایرانی‌ـ‌آمریکایی را به جرم تلاش برای خرید موشک‌های زمین به هوا و قطعات هواپیما با هدف ارسال به ایران به ۲۵ سال زندان محکوم کرد.
26 جولای 2017 ... اوباما در سخنرانی خود گفت که او نیز در مقابل به شش ایرانی- آمریکایی و یک مرد ایرانی که به دلیل نقض تحریم‌های ایالات متحده متهم شده و در انتظار محاکمه بسر می‌بردند، عفو اعطا ... او که به جرم جاسوسی دستگیر شده بود، در ابتدا محکوم به اعدام شد اما بعداً به جرم کمک به کشور متخاصم یعنی آمریکا به ده سال زندان محکوم شد.

محکومیت مردی در آمریکا به جرم کمک به ایران در خرید موشک | - اسپوتنیک

15 مارس 2018 ... دادگاهی در آمریکا یک شهروند دو تابعیتی ایرانیآمریکایی را به جرم نقض تحریمهای آمریکا از طریق تلاش برای خرید Ù.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com