محکومیت مردی در آمریکا به جرم کمک به ایران در خرید موشک

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۳۴
محکومیت مردی در آمریکا به جرم کمک به ایران در خرید موشک
پنتاگون همچنین در نظر دارد تا خرید جنگنده‌های اف-۲۲ رپتور را متوقف کند. همچنین وزارت ... ایالات متحده آمریکا شش شرکت ایرانی و یک شهروند چینی را به اتهام همکاری با برنامه‌های موشکی و هسته‌ای ایران مورد تحریم قرار داده است. .... شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتفاق آرا آزمایش موشکی کره شمالی به تاریخ ۵ آپریل ۲۰۰۹ میلادی را محکوم کرد.
15 مارس 2018 ... دادگاهی در آمریکا فردی ایرانی-آمریکایی به نام «رضا اولنگیان» را که پیشتر به «تلاش برای خرید موشک‌های زمین به هوا و قطعات هواپیما برای ایران» متهم شده بود، به ۲۵ سال زندان محکوم کرد.
15 مارس 2018 ... رضا اولنگیان، شهروند آمریکایی ایرانی‌تبار، در آمریکا به ۲۵ سال حبس محکوم شده است. به گفته دادستان‌ها او وارد معامله‌ای بر سر ۱۰ موشک و ده‌ها قطعه هواپیما شده و همچنین از قصد خود برای خرید تا ۲۰۰ موشک خبر داده بود.
15 مارس 2018 ... دادگاهی در آمریکا یک شهروند دو تابعیتی ایرانیآمریکایی را به جرم نقض تحریمهای آمریکا از طریق تلاش برای خرید موشکهای زمین به هوا و قطعات هواپیما برای دولت ایران، به ۲۵ سال حبس محکوم کرد.
15 مارس 2018 ... یک دادگاه فدرال در منهتن نیویورک یک مرد ایرانی‌ـ‌آمریکایی را به جرم تلاش برای خرید موشک‌های زمین به هوا و قطعات هواپیما با هدف ارسال به ایران به ۲۵ سال زندان محکوم کرد.
26 جولای 2017 ... اوباما در سخنرانی خود گفت که او نیز در مقابل به شش ایرانی- آمریکایی و یک مرد ایرانی که به دلیل نقض تحریم‌های ایالات متحده متهم شده و در انتظار محاکمه بسر می‌بردند، عفو اعطا ... او که به جرم جاسوسی دستگیر شده بود، در ابتدا محکوم به اعدام شد اما بعداً به جرم کمک به کشور متخاصم یعنی آمریکا به ده سال زندان محکوم شد.
15 مارس 2018 ... دادگاهی در آمریکا یک شهروند دو تابعیتی ایرانیآمریکایی را به جرم نقض تحریمهای آمریکا از طریق تلاش برای خرید Ù.

خوش آمدید

بستن