جاده کندوان یک‌طرفه می‌شود

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۴۱
جاده کندوان یک‌طرفه می‌شود
24 مارس 2018 ... فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محورهای استان گفت: تردد خودروها از ساعت ۱۲ امروز از کرج به چالوس در محور کندوان یک طرفه می‌شود.
28 مارس 2018 ... محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در 10 فروردین ...، 5، 12 و 97/01/13 با رعایت مقررات و ضوابط در جاده های سراسر کشور به جز محور های هراز و کندوان بلامانع می باشد. 1- محور کرج – چالوس 1-1) تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است. 1-2) تردد انواع وسایل نقلیه از ...
18 مارس 2018 ... پلیس راه کشور با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی در آستانه تعطیلات نوروزی در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، از یک طرفه شدن جاده کندوان در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری خبر داد.
محدودیت تردد در آزادراه قم‌ـ‌تهران/ جاده چالوس یک طرفه می شود. تردد خودروها در محور کندوان روز جمعه ‌از ساعت ۱۴ تا ۲۳ از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ۲۳ نیز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. ترافیک سنگین جاده چالوس ۱۳۹۵-۰۵-۲۱ ۱۱:۵۱. ممنوعیت تردد کامیون درهراز/مرزن آباد به سمت کرج فردا یکطرفه است.
28 مارس 2018 ... تهران - ایرنا - معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از یکطرفه شدن جاده کندوان به سمت چالوس از ساعت 15 امروز خبرداد.
28 مارس 2018 ... معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از یکطرفه شدن جاده کندوان به سمت چالوس از ساعت 15 امروز خبرداد.
18 مارس 2018 ... پلیس راه کشور با اعلام برنامه محدودیت‌های ترافیکی در آستانه تعطیلات نوروزی در محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه، از یک طرفه شدن جاده کندوان در روزهای دوشنبه (امروز) و سه‌شنبه (فردا) خبر داد.

خوش آمدید

بستن