ناب ترین ها

رو گردونه کلیک کن ، جایزه بگیر

تردد خودروها در جاده کندوان یک طرفه می‌شود - سایت خبری تحلیلی ...

24 مارس 2018 ... فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محورهای استان گفت: تردد خودروها از ساعت ۱۲ امروز از کرج به چالوس در محور کندوان یک طرفه می‌شود.

جاده چالوس از کندوان یکطرفه می شود - ایرنا | خبر فارسی

28 مارس 2018 ... محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در 10 فروردین ...، 5، 12 و 97/01/13 با رعایت مقررات و ضوابط در جاده های سراسر کشور به جز محور های هراز و کندوان بلامانع می باشد. 1- محور کرج – چالوس 1-1) تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است. 1-2) تردد انواع وسایل نقلیه از ...

جاده کندوان یک‌طرفه می‌شود

18 مارس 2018 ... پلیس راه کشور با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی در آستانه تعطیلات نوروزی در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، از یک طرفه شدن جاده کندوان در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری خبر داد.
محدودیت تردد در آزادراه قم‌ـ‌تهران/ جاده چالوس یک طرفه می شود. تردد خودروها در محور کندوان روز جمعه ‌از ساعت ۱۴ تا ۲۳ از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ۲۳ نیز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. ترافیک سنگین جاده چالوس ۱۳۹۵-۰۵-۲۱ ۱۱:۵۱. ممنوعیت تردد کامیون درهراز/مرزن آباد به سمت کرج فردا یکطرفه است.

ایرنا - جاده چالوس از کندوان یکطرفه می شود

28 مارس 2018 ... تهران - ایرنا - معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از یکطرفه شدن جاده کندوان به سمت چالوس از ساعت 15 امروز خبرداد.

جاده چالوس از کندوان یکطرفه می شود | فرتاک نیوز

28 مارس 2018 ... معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از یکطرفه شدن جاده کندوان به سمت چالوس از ساعت 15 امروز خبرداد.

جاده کندوان امروز و فردا یک‌طرفه می‌شود - کیهان

18 مارس 2018 ... پلیس راه کشور با اعلام برنامه محدودیت‌های ترافیکی در آستانه تعطیلات نوروزی در محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه، از یک طرفه شدن جاده کندوان در روزهای دوشنبه (امروز) و سه‌شنبه (فردا) خبر داد.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com