ناب ترین ها

19 ا کتبر 2017 ... در این ساختنی آموزش حکاکی الکتریکی روی فلز با وسایل ساده و بدون مواد شیمیایی را یاد می گیرید. با این روش ... برای ساخت برچسب وینیل از دستگاه برش وینیل CNC استفاده می کنیم. برای حکاکی ... بعد از اینکه سیم را کاملاً به فلز وصل کردید، سطح پشت ورق فلزی را با چسب برق یا یک لایه وینیل بپوشانید.

ساختنی و سرگرمی ماشین(الکترونیکی): مدل ساده - آپارات

3 آگوست 2014 ... Sinaset در این ویدئو با کمک لوازم دور ریختنی یک ماشین متحرکت جالب ساخته میشود..(لوازم ... همه موارد که گفتید،در ویدئو به صورت تصویری آموزش داده شده،وانچان که فکر می کنید سخت نیست..کمی با ... ببینید، مقداری درب بطری رو از وسط سوراخ کنید(اندازه میله ارمیچر) بعد با چسب حرارتی یا 1،2،3 اون رو بچسبانید.

ساخت سشوار با وسایل دور ریختنی - آپارات

15 آگوست 2017 ... یوبیک در این ویدیو براتون آموزش ساخت سشوار رو داریم که شما هم میتونید با وسایل دور ریختنی خونه بسازید. ساخت سشوار با وسایل دور ریختنی سشوار,ساخت سشوار.

آموزش ساخت دستگاه حکاکی الکتریکی با وسایل دور ریختنی | ساختنی

19 مارس 2018 ... در این ساختنی آموزش ساخت دستگاه حکاکی الکتریکی مخصوص حکاکی روی فلز با الکتریسیته را یاد می گیرید. ساخت این دستگاه بسیار ساده است و با وسایل دور ریختنی و بدون استفاده انجام می شود.
17 دسامبر 2016 ... انجمن 220VOLT.IR در این کلیپ آموزش ساخت یک هویه با فندک ساده را مشاهده خواهید کرد . در ساخت این هویه از یک فندک و کمی سیم مفتول استفاده شده است . {فرو.
آپارات - ساخت دستگاه برش. ... آموزش ساخت کاردستی دستگاه برش با آرمیچر · چطور آسان بسازیم. 7,795 بازدید. -. 2 ماه پیش. 1:49 · تشریح عملکرد دستگاه برش دستی لوله ساخت مسترکول ... ساخت جلد کتاب چوبی با دستگاه لیزر برش و حکاکی! صبا لیزر · صبا لیزر. 372 بازدید. -. 2 ماه پیش. 0:25 · ساخت دستگاه برش چوب.
11 ژانويه 2016 ... اینو ساختمش ولی یه مشکلی که داره اینه که سوزن آمپول ذوب میشه . یعنی هر دفعه باید سوزنش عوض بشه . اگه پیشنهادی دارید حتما مطرح کنید . برای ساختش یه راهنمایی میتونم بکنم : روی شارژر ها یه قسمتی داره به نام output که جلوش یه ولتاژ و یه شدت جریان نوشته ، این دو تا عدد هرچقدر بیشتر باشن دما بیشتر میشه و ...

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com