ناب ترین ها

'تناقض' در کاخ‌سفید بر سر دیدار ترامپ و کیم جونگ اون - BBC Persian

10 مارس 2018 ... در حالی که خبر دیدار دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در صدر اخبار جهان قرار گرفته اکنون کاخ‌سفید می‌گوید 'دیداری شکل نخواهد گرفت مگر پیونگ‌یانگ ابتدا گامی جدی در جهت غیراتمی شدن بردارد'. زمان و مکان این دیدار هم همچنان نامشخص است.

ترامپ: در مه یا اوایل ژوئن با کیم جونگ اون دیدار می‌کنم - ایسنا

1 روز پیش ... رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (دوشنبه) اعلام کرد که در ماه مه یا ژوئن با رهبر کره‌شمالی دیدار خواهد کرد.
9 مارس 2018 ... چانگ ای یون، مشاور امنیت ملی کره جنوبی، از آمادگی رهبر کره شمالی برای خلع سلاح هسته ای و دیدار با دونالد ترامپ خبر داده است. آقای چانگ که پنجشنبه شب در کاخ سفید با خبرنگاران صحبت می کرد، از موافقت آقای ترامپ برای دیدار با کیم جونگ اون خبر داد.

تایید سفر رهبر کره شمالی؛ ترامپ نسبت به دیدار با «کیم جونگ اون ...

28 مارس 2018 ... همزمان با تایید سفر رهبر کره شمالی به چین و اعلام جزئیات ملاقات او به کاخ سفید، رئیس جمهوری آمریکا ابراز خوشبینی کرد که «فرصت مناسبی» پیش آمده که رهبر کره شمالی کاری درست برای مردم خود و بشریت انجام دهد. پرزیدنت دونالد ترامپ در دو توئیت صبح روز چهارشنبه ۸ فروردین گفت: طی سال‌ها و در دولت‌های دیگر ...

ترامپ: برای گفت‌وگوی مستقیم تلفنی با کیم جونگ اون آماده هستم ...

آمادگی لفظی ترامپ برای گفت‌وگوی مستقیم با کیم جونگ اون دو روز پس از توافق کره شمالی و کره جنوبی بر سر انجام مذاکره مطرح می‌شود. ... هیأتی ورزشی از کره شمالی در مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در پیونگ‌چانگ از جمله موضوعات مورد بحث در دیدار دو طرف خواهد بود؛ مسئله‌ای که ترامپ نیز حین اقامت خود در کمپ‌دیوید به آن اشاره کرده است.

دیدار ترامپ با کیم جونگ اون - Sputnik Iran

26 مارس 2018 ... به گزارش اسپوتنیک به نقل از «فاکس نیوز»، اکثر آمریکایی ها —63 درصد- از تصمیم ترامپ جهت گفتگو با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی حمایت می کنند. در عین حال، 30 درصد افرادی که در نظرخواهی شرکت کردند مخالف این دیدار هستند. به عقیده 45 درصد آمریکایی ها، مذاکرات برای کاخ سفید بیش از رهبر کره شمالی ...

دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در «اولین فرصت» دیدار خواهند کرد ...

9 مارس 2018 ... به گفته سخنگوی کاخ سفید قرار است این دیدار تاریخی در ماه مه انجام شود؛ هنوز زمان و مکان دقیق این دیدار مشخص نیست.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com