چگونه مانند یک میلیونر لباس بپوشیم؟

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۴۴
چگونه مانند یک میلیونر لباس بپوشیم؟
راز خوش استایلی خانم های پاریسی را میتوان در دو کلمه خلاصه کرد ، اعتماد به نفس و سادگی. در این مقاله استایل پاریسی را با 8 نکته کلیدی به شما معرفی می کنیم.
30 ا کتبر 2017 ... البته نباید یادتان برود که معمولا آدم های معروف ساعت های گران دارند تا افراد میلیونر و پولدار. یک نمونه اش بیل گیتس است که ساعت او ده دلار ارزش دارد. ولی هستند افراد موفقی که ساعت گرانی هم دارند. پس اگر شما هم می خواهید شل آنها بشوید این ایده را امتحان کنید. ساعت رسمی جزء لاینفک لباس مدیریت و ریاست است.
17 ژانويه 2017 ... ۲- رایان گاسلینگ در فیلم عشق احمق دیوانه. رایان در این فیلم نقش یک میلیونر جذاب را بازی می‌کند که می‌خواهد رموز جذابیت و خوش لباسی را به دوستش استیو کارل آموزش دهد و طبیعتا جذاب‌ترین تیپ‌های گاسلینگ را می‌توانید در این فیلم ببینید. چطور مثل رایان گاسلینگ لباس بپوشید؟
1 آوريل 2016 ... در ادامه کارشناسان چی بپوشم هفت گناه اصلی در استایل آقایان را بیان خواهند نمود با ما همراه باشید. بدون اینکه ... می تونید این مقاله را بخونید: ترکیب رنگ های مناسب پوشاک آقایان باید چگونه باشد؟ هفت گناه اصلی در ... به جای آن سعی کنید مانند یک میلیونر لباس بپوشید و لباس های با کیفیت تهیه کنید. گناه هفتم ...
27 مه 2017 ... مهم نیستش که شما چقدر پولدارین، مهم اینه که مدل لباس خودتون رو جوری انتخاب کنید که پولدار و شیک به نظر برسید و شما با انتخاب لباس مناسب و نظافت و تمیزی کامل میتونین با ظاهری درجه یک ظاهر شین.شما همچنین می تونین یاد بگیرین که با فعالیت و عمل خاصی چگونه نگاه اطرافیان تون رو به خودتون جذب کنین و اگر ...
22 مارس 2018 ... چگونه مانند یک میلیونر لباس بپوشیم؟:سیلوی دی گیوستو یک مشاور نوع پوشش است که باور دارد هر کسی که قصد تغییر دارد حق ندارد بگوید 'من پول کافی برای تغییر کردن ندارم.' در نظر او، این فرض کاملا اش.
اینکه چطور مانند یک میلیونر لباس بپوشیم در آینده ی شما نقش مهمی دارد چون هر چیزی رو که در خودتان بتوانید واضح ببینید حتماً یه روزی به آن چیز میرسید.

خوش آمدید

بستن