ناب ترین ها

آیا میدانید؛ متوسط عمر گوشی آیفونتان چقدر است؟ | پس از برسی - میزان

29 مارس 2018 ... پس از برسی عملکرد گوشی های اپل، متوسط رضایتمندی مشتریان و عمر مفید این محصول چهار سال اعلام شد. - به گزارش ، در م.
7 آگوست 2017 ... امنیت اتصال گوشی به شارژر برای زمانی طولانی همیشه برای کاربران سوال بوده است. آیا با قرار دادن گوشی در شارژ در کل شب سلامتی کاربر و دستگاه به خطر می‌افتند؟..کاربران حتی پ.
1 فوریه 2018 ... پس از گذشت یک سال طول عمر باتری گوشی به اندازه‌ی زمانی که گوشی جدید است، طولانی نخواهد بود. اگر تا به حال برایتان پیش آمده باشد که به طور مداوم گوشی قدیمی‌تان را به دلیل اینکه باتری آن فقط چند ساعت دوام می‌آورد شارژ کنید، پس می‌دانید که این موضوع چقدر آزاردهنده است. مشکل پیچیده‌تر این است که باتری اکثر ...
آیا میدانید؛ متوسط عمر گوشی آیفونتان چقدر است؟آیا میدانید؛ متوسط عمر گوشی آیفونتان چقدر است؟دستگیری هکر ۲۰۰ گوشی آیفونهکر ۲۰۰ گوشی آیفون دستگیر شدکاربران دوربین.

بزرگ‌ترین باتری جریانی دنیا تولیدشد/ایستگاه فضایی به روی زمین ...

10 جولای 2017 ... ساخت بزرگ‌ترین باتری جریانی دنیا در آلمان، چین روی زمین ایستگاه فضایی می‌سازد، تلفن همراه مکان شما را لو می‌دهد، عرضه احتمالی آیفون ۸ در چهار رنگ و یک مدل آینه‌ای و... که صفحه فناوری میزان به آن پرداخته است.
3 فوریه 2017 ... اما آیا شارژ گوشی در شب کار درستی است؟ ... در طول روز تلفن همراهمان را برای لحظه‌ای هم از خود جدا نمی‌کنیم و در انتهای روز فقط چند درصد از شارژ آن باقی می‌ماند. ... عمل اکسایش نیز منجر به کاهش عمر و شارژدهی باتری می‌شود. phone-overheating. به تعبیری، در صورت اتصال گوشی به برق در طول شب، بهتر است جلد یا قاب ...

طول عمر یک گوشی هوشمند خوب چقدر است؟ - رسانه کلیک

25 جولای 2016 ... طول عمر متعارف و مناسب یک گوشی هوشمند چقدر است و چه موقع باید آن را ارتقاء داد؟ ... با این وجود، به نظر می رسد شرکت اپل با سیاست آپدیت نرم افزار خود، مدت استفاده برای یک گوشی آیفون را سه سال توصیه می کند. ... تگ‌ها: goodhow longlastSmartPhoneارتقااپلباتریخوبدوامسالماندگارینوکیاچقدرکدامگوشیگوگل.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com