ناب ترین ها

وصیتنامه و دلنوشته های ادبی و عاشقانه شهدا [بایگانی] - گفتگوی دینی

20 آوريل 2014 ... وصیتنامه و دلنوشته های ادبی و عاشقانه شهدا .... سفارش من به کسانی که این وصیتنامه را می خوانند این است که سعی کنید یکی از افرادی باشد که همیشه سعی در زمینه سازی برای ظهور صاحب الامر دارند و بکوشید اول ..... ای همه ی کسانی که مرا دوست می دارید، از شما تقاضا دارم هنگامی که خبر شهادت من به شما رسید ناراحت نشوید.

گپ‌وگفت فارس با سروش صحت/۱ «لیسانسه‌ها» نمی‌گرفت دیگر سریال ...

23 ژانويه 2018 ... *یعنی این علاقه باعث می‌شود که اصلا به حوزه ملودرام ورود نکنید؟ -دوست دارم ولی فکر می‌کنم حتی اگر یک روز در حوزه ملودرام هم کار بکنم، باز هم رگه های طنز خواهد داشت. چون الان دیگر دنیا ترکیب تلخی و شیرینی، خنده و گریه است. ولی چون تعداد کسانی که در تلویزیون طنز کار می‌کنند، کم است، بیشتر از من می خواهند که در ...

سید مهدی موسوی - مجلـه الکترونیکـی عقربه

23 آگوست 2012 ... سید مهدی موسوی. زمین تر از چسبیدن به تخت ِ بی تخته. به کردن ِ کلونازپام و خوردن ِ شک هام. – «کجای بچگی ام را فرشته ها کردند؟!» سؤال می شوم از تک تک عروسک هام. کجای بچّگی ام شیر خشک ِ دولتی است؟! کجاش در صف نان ایستاده با مادر؟! کجاش شام نخورده به خواب خواهد رفت؟! کجاش می دود از شوق دوست تا دَم ِ در؟

سیاه‌سرفه - از دكون اين و اون - زیتا ملکی - BLOGFA

سیاه‌سرفه - از دكون اين و اون - ونه‌گات برایم گفت، روزی این دنیای دیوانه، باید که به آخر برسد. ... کسی توی دنیا هست که این پست را بخواند و گریه نکند؟ برچسب‌ها: ... در دنیای وبلاگی‌ام این‌جور روابطی را دوست دارم و خواننده‌هایی را که همیشه برایم نظر گذاشته‌اند و همیشه این‌جا را دوست داشته‌اند و هیچ‌وقت منتظر شرط متقابلی از طرف من نبوده‌اند.

ادبیات امروز فارسی دنباله‌روی صنعت سریال‌سازی امریکا - دوشنبه

25 جولای 2015 ... این رویکرد به داستان‌نویسی که ادبیات امروز فارسی را به جای طرف گفت‌وگوی تاریخ ادبیات فارسی طفیلی صنعت سریال‌سازی امریکای امروز می‌داند، شکل غالب داستان‌نویسی در این دهه بوده، و همان .... خب وقتی چیزی هست به اسم دوربین که همان کار را خیلی تر و تمیز و عالی انجام می‌دهد، مخاطب آزار ندارد که بیاید رمان بخواند.

سیمین غانم برای زنان ایران می خواند...!

25 آگوست 2015 ... من همیشه پاسخم این بوده که اینجا را دوست دارم و می‌خواستم در کنار مردم و خانواده‌ام زندگی کنم. دوست ... زن و مرد ندارد. کنسرت‌های زیادی لغو می‌شود که برای زنان هم نیست. الان چندمین بار است که ما را برای کنسرت در شهرستان دعوت کرده‌اند اما نمی‌توانیم برویم. همه کارها و ... کاری که تولید شود اما به گوش کسی نرسد، ارزشی ندارد.

من‌باب برخی از کاربردهای ادبیات - مقاله‌ای از اومبرتو اکو - - سفید

بگذارید برای اولین و آخرین بار بگویم که من این بعد از ظهر را صرف حرف زدن راجع به موضوع رنج‌آور کتاب الکترونیک نخواهم کرد. من بدون شک به آن دسته از افرادی تعلق دارم که دوست دارند یک رمان یا شعر را روی کتاب‌های کاغذی بخوانند؛ کتاب‌هایی که حتی مچالگی و تا خوردگی صفحاتشان را هم به خاطر خواهم سپرد، هرچند به اطلاعم رسیده است ...

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com