ناب ترین ها

محمدحسن طباطبایی درگذشت - پارسینه

6 روز پیش ... محمدحسن طباطبایی، مدیر باسابقه انتشارات و کتابفروشی آبی، بر اثر حمله قلبی درگذشت.

درگذشت علامه سید محمدحسین طباطبایی

آنان نیز سردی و سیاهی و تاریکی و رکود و نادانی را در دل ها و جان ها و افق ها و آبادی ها برنمی تابند و از جایگاه بلند خویش به همه سوی روشنایی می دهند و نور می گسترانند تا چونان خورشید که گیاهان و گل ها را می پرورد، عقل ها و ذهن ها را پرورش دهند. بی گمان، یکی از این انسان های والا، فیلسوف بزرگ شرق، مفسّر عالی قدر قرآن، علامه طباطبایی است.

محمدحسن طباطبایی درگذشت - موسیقی ایرانیان - شهرخبر

6 روز پیش ... مدیر باسابقه انتشارات و کتابفروشی آبی، چهارشنبه (۲۲ فروردین ۹۷) بر اثر حمله قلبی در شهر محل سکونتش در آمریکا، درگذشت. طباطبایی از افراد فعال در صنف نشر است که در طول چهار دهه گذشته آثار قابل توجهی در حوزه‌های کلیات، علوم اجتماعی و ادبیات منتشر کرده است. ازجمله این آثار می‌توان به نامه‌های نیمایوشیج به ...
به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اوایل دهه هفتاد بود که یک پدیده و اعجوبه میان جامعه قرآنی کشور ظاهر شد، کودکی که در 5 سالگی حافظ کل قرآن کریم بود و با چهره زیبا و صوت دلنشین خود بسیاری از کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان را مجذوب خود می‌کرد. سید محمدحسین طباطبایی ملقب به ...
زادروز, ۱۲۸۱ خورشیدی تبریز، آذربایجان، ایران. درگذشت, ۲۴ آبان ۱۳۶۰. تبار, ایرانی. پیشه, تفسیر قرآن، فقه، فلسفه و عرفان. سال‌های فعالیت, دوران نوین. شناخته‌شده برای, عالم مسلمان، قبض و بسط نظریه‌های فلسفی و عرفانی. مبارزه و تلاش در جهت رد شبهات مادی گرایی مدرن. تأثیرگذاران, سید علی قاضی، مرتضی طالقانی.

محمدحسن طباطبایی درگذشت - خبرآنلاین

6 روز پیش ... ایبنا نوشت: محمدحسن طباطبایی، مدیر باسابقه انتشارات و کتابفروشی آبی، بر اثر حمله قلبی درگذشت.

درگذشت علامه سید محمدحسین طباطبایی - مرکز اسناد انقلاب اسلامی

درگذشت علامه سید محمدحسین طباطبایی. تاریخ انتشار: ۰۹:۵۹ - ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - 2017November 15. آيت‌الله علامه سيد محمد حسين طباطبائي فيلسوف و مفسر برجسته قرآن كريم در 80 سالگي در گذشت. بازدید از صفحه اول · ارسال به دوستان · نسخه چاپی. Bookmark and Share. X Share. Stumble Upon Delicious · Digg Cloob. ارسال نظر. نام:.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com

بستن