برخورد دو دستگاه پراید با خاور 9 مصدوم به جا گذاشت

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۳۳
برخورد دو دستگاه پراید با خاور 9 مصدوم به جا گذاشت
31 مارس 2018 ... پرشین خودرو: سخنگوی مرکز مدیریت‌های حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران گفت: برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت.
31 مارس 2018 ... نوشهر - برخورد دو دستگاه پراید با خاور واژگون شده در نوشهر 9 مصدوم برجای گذاشت. ... به گزارش قدس آنلاین به نقل از ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مجتبی محمودی به حادثه تصادف که در اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودرو سواری سمند با یک دستگاه پراید .... واژگونی پژو 405 در زنجان 5 مصدوم بر جا گذاشت.
31 مارس 2018 ... سخنگوی مرکز مدیریت‌های حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران گفت: برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت. ذکریا اشکپور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در ساعت 4 و 4 دقیقه بامداد امروز شنبه ۱۱فروردین خبر برخورد پراید به خاور به مرکز پیام اورژانس غرب استان اعلام شد. وی افزود: در این حادثه بر ...
حرکت با دنده عقب در اتوبان ۲ کشته و ۵ مصدوم به جا گذاشت. رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: برخورد یک دستگاه کامیون خاور با خودروی سواری پراید در اتوبان زنجان -تبریز، ۲ کشته و چهار مصدوم برجاگذاشت. ۴ دی ۹۶ - ۹:۱۸ ...
1 آوريل 2018 ... سخنگوی مرکز مدیریت های حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران گفت: برخورد دو دستگاه پراید با خاور 9 مصدوم به جا.
31 مارس 2018 ... سخنگوی مرکز مدیریت‌های حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران گفت: برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت.
30 مارس 2018 ... به دنبال برخورد یک دستگاه کامیون با پراید در مسجدسلیمان 6 نفر کشته و 23 نفر مصدوم شدند. ... وی ادامه داد: این حادثه باعث مصدومیت 9 نفر شد که به علت تعداد بالای مصدومان، یک دستگاه آمبولانس از اورژانس و یک دستگاه هم از جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند ..... برخورد دو دستگاه پراید با خاور 9 مصدوم به جا گذاشت.

خوش آمدید

بستن