ناب ترین ها

رو گردونه کلیک کن ، جایزه بگیر

پرشین خودرو | برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت

31 مارس 2018 ... پرشین خودرو: سخنگوی مرکز مدیریت‌های حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران گفت: برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت.

برخورد 2 دستگاه پراید با خاور 9 مصدوم برجای گذاشت - خبرگزاری مهر ...

31 مارس 2018 ... نوشهر - برخورد دو دستگاه پراید با خاور واژگون شده در نوشهر 9 مصدوم برجای گذاشت. ... به گزارش قدس آنلاین به نقل از ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مجتبی محمودی به حادثه تصادف که در اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودرو سواری سمند با یک دستگاه پراید .... واژگونی پژو 405 در زنجان 5 مصدوم بر جا گذاشت.

برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت - ایسنا

31 مارس 2018 ... سخنگوی مرکز مدیریت‌های حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران گفت: برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت. ذکریا اشکپور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در ساعت 4 و 4 دقیقه بامداد امروز شنبه ۱۱فروردین خبر برخورد پراید به خاور به مرکز پیام اورژانس غرب استان اعلام شد. وی افزود: در این حادثه بر ...

تصادف - مشرق نیوز

حرکت با دنده عقب در اتوبان ۲ کشته و ۵ مصدوم به جا گذاشت. رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: برخورد یک دستگاه کامیون خاور با خودروی سواری پراید در اتوبان زنجان -تبریز، ۲ کشته و چهار مصدوم برجاگذاشت. ۴ دی ۹۶ - ۹:۱۸ ...

برخورد دو دستگاه پراید با خاور 9 مصدوم به جا گذاشت | سخنگوی - تیتر ...

1 آوريل 2018 ... سخنگوی مرکز مدیریت های حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران گفت: برخورد دو دستگاه پراید با خاور 9 مصدوم به جا.

برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت - آفتاب

31 مارس 2018 ... سخنگوی مرکز مدیریت‌های حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران گفت: برخورد دو دستگاه پراید با خاور ۹ مصدوم به جا گذاشت.
30 مارس 2018 ... به دنبال برخورد یک دستگاه کامیون با پراید در مسجدسلیمان 6 نفر کشته و 23 نفر مصدوم شدند. ... وی ادامه داد: این حادثه باعث مصدومیت 9 نفر شد که به علت تعداد بالای مصدومان، یک دستگاه آمبولانس از اورژانس و یک دستگاه هم از جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند ..... برخورد دو دستگاه پراید با خاور 9 مصدوم به جا گذاشت.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com