ناب ترین ها

24 فوریه 2016 ... سرپرست پلیس فتا خوزستان با اشاره به آغاز خریدهای نوروزی بر لزوم دقت در زمینه استفاده درست از کارت اعتباری شخصی هنگام خرید از فروشگاه‌ها تاکید کرد.

مراقب اسکیمر ها هنگام استفاده از دستگاه هاي كارت خوان باشید - مهندسین ...

18 سپتامبر 2016 ... رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا به شهروندان هشدار داد مراقب اسکیمر ها هنگام استفاده از دستگاه هاي كارت خوان باشند ، گفت : انجام عملیات بانکی توسط مشتری و دقت در هنگام خرید می تواند از کپی شدن کارت بانکی جلوگیری کند ضمن اینکه رمز عبور را خود مشتری باید وارد نماید. به گزارش پایگاه ...

دستگاه اسکیمر را با دستگاه کارت خوان اشتباه نگیرند - خبرگزاری مهر ...

4 مارس 2018 ... کرمانشاه- رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه تاکید کرد: مردم دستگاه اسکیمر را با دستگاه کارت خوان اشتباه نگیرند زیرا زمانی که کارت را در اختیار فروشنده قرار می دهیم کل اطلاعات کارت را کپی می کند.
13 دسامبر 2016 ... معرفی کارت ریدر خودپرداز و انواع آن، کارت هوشمند و مغناطیسی و کارت حافظه.

اسکمیر یک دستگاه کارتخوان است که اطلاعات کارت شما را کپی می کند

10 ا کتبر 2016 ... به گزارش ثامن پرس، اسکیمینگ به معنای منتقل کردن اطلاعات دارایی های کارت عابر بانک به روی کارت دیگر و بدون اطلاع و رضایت مالک است. اسکیمر هم همان سارقی است که از طریق کلاهبرداری به کپی کردن کارت های بانکی می پردازد. در ایران به ابزار و دستگاهی که مورد استفاده قرار می گیرد نیز اسکیمر می گویند.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com