سوء‌قصد به جان نظامیان فرانسوی ناکام ماند

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۴۰
سوء‌قصد به جان نظامیان فرانسوی ناکام ماند
30 مارس 2018 ... فردی با خودرو به دو پلیس فرانسه در شهر گرونوبل در جنوب شرقی این کشور حمله کرد. - ': فردی با خودرو به دو پلیس فراÙ.
29 مارس 2018 ... رسانه‌های داخلی فرانسه به نقل از برخی منابع محلی گزارش دادند، امروز یک مرد مهاجم در نزدیکی پایگاه تیپ ۹۳ توپخانه ارتش این کشور برای زیر گرفتن تعدادی از سربازان تلاش کرد و پلیس از بازداشت یک فرد مظنون خبر می‌دهد.
30 مارس 2018 ... یک منبع وابسته به ریاست جمهوری فرانسه مدعی شد اگر لازم باشد ابایی از افزایش حضور نظامی در سوریه نداریم اما این کار را در چارچوب نیروهای ائتلاف انجام میدهیم.
29 مارس 2018 ... مردی در تلاش نافرجام برای زیر گرفتن شماری از نظامیان در شهر «ایزر» فرانسه، از صحنه جرم متواری شد.
29 مارس 2018 ... مردی با یک دستگاه پژو به سوی نظامیان حاضر در «ورکس الیرس ات ریست» در فرانسه حمله ور شد اما هیچ کس را مجروح نکرد.
29 مارس 2018 ... یک مسئول امنیتی فرانسه هم تاکید کرد: این مرد تلاش داشت نیروهای نظامی را هنگام خروجشان از پایگاه زیر بگیرد. او شش یا هفت تن از نیروهای نظامی را پیش از آغاز حرکت تهدید کرده و به گروه دیگری که از پایگاه خارج شدند، اهانت‌ کرد و هنگام بازگشت آنها تلاش داشت این نظامیان را با خودرویش زیر بگیرد اما نیروهای نظامی ...
29 مارس 2018 ... مردی در تلاش نافرجام برای زیر گرفتن شماری از نظامیان در شهرایزر» فرانسه، از صحنه جرم متواری شد.کلید واژه ها: فرانسوی.

خوش آمدید

بستن