ناب ترین ها

سوء قصد به جان نظامیان فرانسوی | فردی با خودرو به دو پلیس - اتاق خبر

30 مارس 2018 ... فردی با خودرو به دو پلیس فرانسه در شهر گرونوبل در جنوب شرقی این کشور حمله کرد. - ': فردی با خودرو به دو پلیس فراÙ.

سوءقصد نافرجام به جان نظامیان فرانسوی

29 مارس 2018 ... رسانه‌های داخلی فرانسه به نقل از برخی منابع محلی گزارش دادند، امروز یک مرد مهاجم در نزدیکی پایگاه تیپ ۹۳ توپخانه ارتش این کشور برای زیر گرفتن تعدادی از سربازان تلاش کرد و پلیس از بازداشت یک فرد مظنون خبر می‌دهد.

فرانسه: از حضور نظامی در سوریه ابایی نداریم - برترین ها

30 مارس 2018 ... یک منبع وابسته به ریاست جمهوری فرانسه مدعی شد اگر لازم باشد ابایی از افزایش حضور نظامی در سوریه نداریم اما این کار را در چارچوب نیروهای ائتلاف انجام میدهیم.

سوء‌قصد به جان نظامیان فرانسوی ناکام ماند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران ...

29 مارس 2018 ... مردی در تلاش نافرجام برای زیر گرفتن شماری از نظامیان در شهر «ایزر» فرانسه، از صحنه جرم متواری شد.
29 مارس 2018 ... مردی با یک دستگاه پژو به سوی نظامیان حاضر در «ورکس الیرس ات ریست» در فرانسه حمله ور شد اما هیچ کس را مجروح نکرد.

سوءقصد نافرجام به جان نظامیان فرانسوی - الف

29 مارس 2018 ... یک مسئول امنیتی فرانسه هم تاکید کرد: این مرد تلاش داشت نیروهای نظامی را هنگام خروجشان از پایگاه زیر بگیرد. او شش یا هفت تن از نیروهای نظامی را پیش از آغاز حرکت تهدید کرده و به گروه دیگری که از پایگاه خارج شدند، اهانت‌ کرد و هنگام بازگشت آنها تلاش داشت این نظامیان را با خودرویش زیر بگیرد اما نیروهای نظامی ...

سوء قصد به جان نظامیان فرانسوی ناکام ماند | مردی در تلاش - ایران آنلاین

29 مارس 2018 ... مردی در تلاش نافرجام برای زیر گرفتن شماری از نظامیان در شهرایزر» فرانسه، از صحنه جرم متواری شد.کلید واژه ها: فرانسوی.

برای مشاهده از کامل ترین منبع اینجا کلیک کنید

منبع: ناب ترین ها

مطالب مرتبط
Joe Doe The Example Company 604-555-1234

joe.doe () example.com

بستن