ناب ترین ها

بحران نگران‌کننده زباله در کمین مازندران پسماند در اولویت نیست! واقعا گیر کار کجاست؟

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۴:۵۳
بحران نگران‌کننده زباله در کمین مازندران  پسماند در اولویت نیست! واقعا گیر کار کجاست؟
7 ژوئن 2018 ... بحران نگران‌کننده زباله در کمین مازندران/ پسماند در اولویت نیست!/ ... باره بحث شد، جلساتی برگزار شد، قول‌هایی داده شد؛ اما واقعا گیر کار کجاست؟
11 ژوئن 2018 ... ساری – ایرنا – معضل فراگیر و مزمن زباله در مازندران یک بار دیگر جان سختی خود را در برابر راهکارهای غیر ... منطقه دفن زباله ' عمارت ' واقع در جاده هراز شهرستان آمل، پس از کش و مکش های بسیار بر سر آلودگی های زیست محیطی .... بحران نگران کننده زباله در کمین مازندران/ پسماند در اولویت نیست!/واقعا گیر کار کجاست؟
29 مه 2018 ... وی با بیان اینکه منابع تجدیدپذیر انرژی رایگان نیستند و باید بر آن قیمت ... وطنخواه، موضوع زیست توده و مدیریت زباله و پسماند را از مسائل کلیدی دانست ... برای زنجیره مدیریت پسماند به کار گرفته شود تا میزان باقی‌مانده برای امحاء کمتر شود. ... مازندران و گیلان از لحاظ میزان زباله و پسماند در وضعیت «فوق بحرانی» ...
12 ژوئن 2018 ... حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در ابتدای این کارگاه آموزشی با اشاره به اصل پنجاهم قانون اساسی گفت: محیط ... بحران نگران کننده زباله در کمین مازندران/ پسماند در اولویت نیست!/واقعا گیر کار کجاست؟
6 ژانويه 2018 ... مدیرموسسه بازیافت مازندران گفت: در استان مازندران سازمان پسماند استانی با ... می یابد و این محیط زیست استان را با بحران جدی روبه رو ساخته است. ... با اولویت ساماندهی پسماند و مدیریت یک‌پارچه می توان در ارتقای سلامت و ... مدیرموسسه بازیافت مازندران افزود: نیروگاه زباله سوز نوشهر در مراحل پایانی کار است و پیش ...

خوش آمدید

بستن